Breeze through the working day

Ulrich Bernold, also known as «Grill Ueli», is a big fan of kybun shoes. Grill Ueli owns a gourmet butcher shop in the Glattzentrum shopping centre in Wallisellen, Switzerland. He no longer has tired legs and still feels fit in the evening, all thanks to the air cushion shoes.

kybun shoes fulfil the requirements of the food sector. The soles are abrasion and water resistant, prevent accidents in the workplace. The foot climate system ensures optimal moisture and temperature regulation. Why not try out the comfortable and functional kybun shoe for yourself?

Many shopworkers suffer from health problems such as aching feet, tension and back pain.

This is mainly caused by long working hours with long periods of standing, heavy lifting and putting strain on one side of the body.

kybun shoes promote well-being in the workplace. The walk-on-air sole of the kybun shoe provides optimal shock absorption and noticeably reduces the stress on the body. This allows you to float through your work day on the soft, bouncy air cushion.


Opinions/customer testimonials

Erika Eggenberger, poštovní doručovatelka, Švýcarsko

Erika Eggenberger, poštovní doručovatelka, Švýcarsko

Od června 2009 nosím boty kyBoot při své práci jako poštovní doručovatelka a pokud je to možné i ve veškerém volném čase. Nemám už prakticky žádné bolesti zad. Také moje žilní onemocnění jako by se rozplynulo. Jsem nadšená a jen nerada nosím jiné boty.

MUDr. Konrad Birrer, primář FMH chirurgie, sportovní lékařství SGSM/Luzern, Švýcarsko

MUDr. Konrad Birrer, primář FMH chirurgie, sportovní lékařství SGSM/Luzern, Švýcarsko

Propriocepce (pozorování pohybů a polohy těla v prostoru) a proprioceptivní trénink jsou velmi důležité v prevenci zranění. Boty kyBoot jsou efektivním nástrojem pro tento trénink, mohou se nosit celou dobu a jsou velice pohodlné.  Tak člověk bez námahy neustále trénuje. Účinek jsem naposledy mohl vyzkoušet sám na sobě. Bez specifické terapie jsem si mohl vyléčit přetížené Achillovy šlachy tím, že se díky nestabilní podrážce posílily stabilizátory hlezenních kloubů a uvolnilo se přetížené svalstvo. Doporučuji boty kyBoot po úrazech v oblasti dolních končetin, těm, kdo pracují ve stoje, sportovcům a ve stáří jako prevenci pádů.

Ruth Wälti, St.Gallen, Švýcarsko

Ruth Wälti, St.Gallen, Švýcarsko

Již několik týdnů nosím boty kyBoot a cítím se v nich jako v sedmém nebi. Nejraději bych je nosila i doma a dokonce v noci, tak skvěle pohodlně se v nich cítím.