Vynálezce MBT Karl Müller prezentuje světovou novinku kyBoot

V roce 1996 vynalezl švýcarský inženýr Karl Müller botu MBT a s funkcí „rolující se podrážky“ způsobil revoluci v obuvnickém průmyslu. S principem "walk-on-air" boty kyBoot zachází Müller ještě o krok dál. Co činí nejnovější vynález Karla Müllera tak jedinečným?

Od kulaté boty k systému „walk on air“
Měkká, pružná podrážka bot kyBoot je vlastně další generací MBT. Protože chtěl partner Karla Müllera zůstat u konceptu MBT, rozhodl se Karl jít vlastní cestou a v roce 2006 se od MBT odtrhl.

kyBoot v porovnání s MBT
Potřeba osvojit si běžeckou techniku u MBT je minulost. Nyní vklouznete do bot kyBoot a ihned zažijete jedinečný walk-on-air pocit. „V botách kyBoot  nechodíte, vznášíte se. Pocit walk-on-air je jedinečný“, vysvětluje Karl Müller. Každý krok vás na několik sekund přenese do stavu beztíže. Zvláštností je měkký, pružný vzduchový polštář. Ihned po nazutí ucítíte velmi dobré tlumení a optimální přizpůsobivost k tvaru chodidla. K dennímu nošení, procházkám, nebo turistice - kyBoot se nosí tak příjemně, že už si jej nikdy nebudete chtít sundat.

V tomto listu nejsou žádné novinky.

V následující tabulce porovnává Karl Müller své dva patenty.

kyBootMBT
vynalezeno v roce20061996
vynálezceKarl MüllerKarl Müller
vývojový stupeňsvětová novinka, podrážka walk-on-air první odvíjecí se podrážka
princip podrážkyvzduchový polštářtvar půlměsíce
pocitjemný, pružný, příjemnýodvinovací, kolébavý
speciální běžecká technikane, stačí  běžně užívatano, je třeba si zvyknout
komfortihned velmi pohodlnépo čase ano
účinekvelmi dobrý – nemůžete chodit špatněpři správné chůzi celkem dobrý
po delší době používáníjistější opěrapro hodně lidí příliš nestabilní
váhalehkáspíše těžká
designsportovníspeciální

Buďte fit a bavte se v botách kyBoot
Pro Hausi Leuteneggera je bota přesně tím, co k němu patří. Špičkový sportovec Beat Hefti v kyBoot regeneruje po závodech a Jörg Abderhalden by už nikdy ve své truhlářské branži nemohl kyBoot postrádat. S botou kyBoot může každý udělat něco pro své zdraví. A to bez vynaložení jakéhokoliv času! V botech kyBoot máte pocit, že stojíte na měkké, poddajné louce, která chodidlu umožňuje maximální volnost pohybu. Díky elasticitě a flexibilitě ve všech směrech pohybu se vaše svalstvo optimálně posiluje. kyBoot šetří klouby a řeší problémy s přepnutými svaly. Díky tomu, že se měkký, elastický materiál vždy dynamicky přizpůsobí chodidlu, je kyBoot ideálním řešením při problémech s chodidly jako např. vbočený palec a ostruhy na patách.

More Information about Karl Müller:

V tomto listu nejsou žádné novinky.

Názory / zákaznické reference

V tomto listu nejsou žádné novinky.